Internet - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 23.11.2017


Katalog stron


Ideo wśród najlepszych w Europie
data: 25.11.2011 / Ideo Sp. z o.o.

Ideo wśród najlepszych w EuropieFirma Ideo Sp. z o.o. znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia Deloitte Technology Fast 50 CE. Zajęła także 95 miejsce w opublikowanym dziś zestawieniu Deloitte Technology Fast 500 EMEA obejmującego aż 24 kraje.

Od 1995 roku priorytetem publikowanych przez Deloitte raportów z serii „Technology Fast” jest promowanie innowacyjnych przedsiębiorstw na forum globalnym w obszarze branży TMT (Technologii, Mediów oraz Telekomunikacji). W zestawieniu tym o najwyższe pozycje walczą firmy z wszystkich krajów objętych badaniem. Ideo Sp. z o.o. została sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce rankingu Technology Fast 50 CE oraz pierwszej setce rankingu Technology Fast 500 EMEA, który analizuje firmy z 24 krajów.

Ideo Sp. z o.o. działa na rynku usług i technologii internetowych dostarczając skuteczne i konkurencyjne rozwiązania. Ponad 120 osobowy zespół, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jest w stanie realizować nawet najbardziej rozbudowane platformy internetowe. Bieżąca edukacja i rozwój pracowników pozwalają nadążać za nieustannym rozwojem technologii informatycznych i oferować klientom innowacyjne rozwiązania.

„Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym niewątpliwym wyróżnieniem. Jest ono dla nas tym bardziej cenne, że pochodzi od powszechnie uznawanego specjalisty jakim jest Deloitte . Ranking potwierdza dynamikę naszego rozwoju, którą osiągamy dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz ciężkiej pracy. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zgrany, zaangażowany zespół oraz darzący nas zaufaniem klienci.” mówi Arkadiusz Michno, prezes zarządu Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o.
ul. Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów
tel. 017 860 21 86 wew. 173
http://www.ideo.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Internet - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Internet - strona główna | Internet - wiadomości | katalog